Imprezy prywatne: przyjęcia, urodziny, x-lecia

impreza prywatna Zajmujemy się organizowaniem imprez prywatnych, zarówno hucznych osiemnastek, jak i spokojniejszych urodzin dla dorosłych osób. Dopasowujemy swoją ofertę do wieku gości oraz ich gustów, dzięki czemu sprawdzamy się w każdej roli doskonale.

Osiemnastki

Twoja 18-stka zbliża się wielkimi krokami? Marzysz jak dobrze spędzić ten czas, zabawiając przy tym innych? Ekipa vSound.pl chętnie Ci w tym pomoże! Prowadzimy 18-stki takie, jakie sobie zażyczysz! Od najbardziej klubowych do spokojnych i eleganckich. Oferujemy najlepszy sprzęt grający i oświetleniowy, muzykę, która porwie do tańca nie jednego "podpieracza ściań":) i niesamowitą amtosferę. Możemy przeprowadzić kilka wesołych konkurencji, urządzić karaoke, zapowiedzieć i relacjonować puszczanie sztucznych ogni. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Możesz mieć własne, indywidualne zlecenie i zgłosić się sam ze swoim pomysłem.

Urodziny

Każde urodziny to szczególny czas. Stajemy się dojrzalsi, przybyła nam jedna wiosna i chęć podzielenia się tą dobrą nowiną z najbliższymi. My dajemy Ci taką szansę. Ekipa vSound chętnie będzie obchodziła z Wami każde urodziny, nawet 365 dni w roku! :) Dysponujemy świetnymi i sprawdzonymi pomysłami, którymi chętnie się podzielimy i wprowadzimy je w życie! Muzyka to nasz żywioł, a więc możesz liczyć na każdy rodzaj dobrego, czystego brzmnienia! Z radością popiszemy się naszymi zdolnościami wokalnymi i wciągniemy do wspólnego śpiewania przy utworach karaoke Twoich szanownych gości! Co więcej, jeśli masz takie życzenie, chętnie wymyślimy dla Was jakieś zabawy czy konkurencje, które pozwolą dobrze się bawić i zapewnią dobrze spędzony czas. Chętnie przyjmiemy również indywidualne zlecenia i wysłuchamy Twoich pomysłów!

Domowe Party czas zacząć!

Marzy Ci się dobra domówka lub prywatka w starym stylu? Chcesz być postrzegany jako wspaniały gospodarz domu? Nic prostszego! Chętnie pomniejszymy nasz sprzęt do takich gabarytów aby spokojnie zmieścił się w Twoim mieszkaniu i rozpoczniemy wspaniałą zabawę. Tańce i śpiewy to tylko połowa rzeczy, które możemy Ci oferować. Przede wszystkim wprowadzimy do Twojego domu niepowtarzalną atmosfere, tak aby każdy czuł się dobrze i był skory do zabawy. Gwarantujemy, że takiego domowego party nikt z Twoich znajomych nie zapomni!