Organizacja koncertów, nagrywanie dem i utworów

Organizacja koncertów

Najlepsze muzyczne wydarzenia
Zajmujemy się kompleksowym organizowaniem koncertów. Początkowo pracowaliśmy jako akustycy przy koncertach, obecnie zajmujemy się wszystkim łącznie z nagłośnieniem, oświetleniem i pełnym line-up'em. Oferujemy bardzo przystępne ceny i warunki, dzięki którym zwłaszcza młode zespoły mogą pozwolić sobie na wsparcie profesjonalistów.

Co oferujemy?

Czyli jak możemy Ci pomóc?
Oferujemy instalacje nagłośnienia i oświetlenia na miejscu wydarzenia, nagłośnienie dopasowane do rozmiaru i charakteru sali. Dysponujemy aparaturą która umożliwia nagłośnienie większości popularnych instrumentów (perkusje, gitary, klawisze, bas, wokale, inne instrumenty dęte, smyczkowe). Koncert uświetnimy najróżniejszymi efektami - począwszy od świateł, przez dym na efektach specjalnych skończywszy. Wszystko indywidualnie ustalamy z zespołem aby najlepiej oddać klimat granej muzyki

Dla młodych zespołów muzycznych

Wspieramy talenty!
Bardzo chętnie współpracujemy z młodymi zespołami, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z prawdziwą sceną. Oferujemy dogodne warunki finansowe, a także wsparcie przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z organizacją. Doskonale wiemy, że każdy kiedyś stawia pierwsze kroki, naszym atutem jest dobre podejście - zawsze służymy pomocą i radą, uczymy jak sprawić by koncert był najlepszy w odbiorze, jak się rozstawić i w jaki sposób współpracować ze sprzętem aby bez stresu i kłopotów wystąpić.

Wszystkim zespołom możemy zaoferować w miarę możliwości dodatkowy czas na próbę, chętnie realizujemy też nagrania koncertów zarówno video jak i audio - zgrywane prosto z miksera.
Z doświadczenia wiemy, że lepiej po tej "drugiej stronie" mieć zaufanych ludzi, dlatego bardzo chętnie widzimy propozycje dłuższej współpracy, która może zaowocować jeszcze lepszym efektem końcowym.
koncerty

Nagrywanie dem i utworów

Pierwszy krok do bycia znanym
Zespołom, dla których koszty wynajęcia studia są ciągle za wysokie proponujemy naszą ofertę. Dysponujemy dużym wytłumionym pomieszczeniem oraz coraz bogatszym zestawem profesjonalnych mikrofonów pojemnościowych.
Oferujemy również mastering i montowanie nagranych utworów. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie aby dopasować się do potrzeb i budżetu zespołu.

Wsparcie w organizacji

Pomożemy Ci załatwić formalności związane z koncertem
Pomagamy w przygotowaniach do koncertu, pośredniczymy w wynajęciu sal, zajmujemy się przygotowaniem grafik reklamowych (plakatów, ulotek, reklam prasowych bądź radiowych) Oferujemy pomoc naszych konferansjerów i animatorów którzy mogą poprowadzić oficjalną część koncertu, jego rozpoczęcie bądź zakończenie.