Polecają nas - czyli zadowoleni klienci

Grupa klientów zadowolonych z naszych usług stale się powiększa, organizujemy tylko udane imprezy, co jest też powodem dla którego tak wielu do nas wraca i współpracuje dłużej z firmą vSound.pl
Wybierz sprawdzona firmę!

Referencje pisemne

Referencje, które już otrzymaliśmy na piśmie
Referencje DJ
A3Club.net
Referencje DJ
Klub FAMA w Miliczu

Opinie klientów

Dla nich zagraliśmy - oni oceniają

Leszno, styczeń 2010 - klub Mamut

Rodzaj usługi: impreza osiemnastkowa
Dziękuję ekipie vSound.pl za pomoc przy zorganizowaniu 18-nastki w klubie Mamut w Lesznie, dnia 30.01.2010 r. Jestem bardzo zadowolona z usług, tak samo jak moi goście. Mogę serdecznie polecić vSound.pl innym zainteresowanym. Wybierając ich możecie liczyć na: miłą obsługę, dobrą jakość sprzętu, najlepszą muzykę i brak jakichkolwiek komplikacji. Wszystko będzie toczyło się tak jak sobie wyobrażaliście a impreza z pewnością dołączy do grona tych niezapomnianych :)
Anna Wlekła

Leszno, styczeń 2009 - pub Tylna 5

Rodzaj usługi: impreza osiemnastkowa
Ekipa vSound prowadziła dnia 15 sty 09 moją 18stkę. Impreza poprowadzona była wzorcowo, muzyka trafiała w każde gusta, a to ważne jest na tego typu imprezach. Sprzęt dawał dobrego "kopa" i był bardzo porządny. Ponadto prowadzący zorganizowany i bezproblemowy. Serdecznie polecam, podobało się zarówno mnie jak i moim gościom.
Pozdrawiam, Marcin Raburski

Rydzyna, 2009 - Eden Bis Ryczyna

Rodzaj usługi: impreza osiemnastkowa
Dzięki pomocy ekipy vSound moja 18-nastka zorganizowana w restauracji Eden Bis w Rydzynie, wypadła perfekcyjnie! Jeśli chcecie powierzyć organizację imprezy profesjonalistom, dobrze trafiliście. vSound to świetni prowadzący, a także dobra jakość sprzętu i porywająca muzyka. Po imprezie spotkałam się z samymi pozytywnymi opiniami, sama też byłam bardzo zadowolona z usług. Gorąco polecam! :)
Agnieszka Bogdańska