Obsługa muzyczna wesel, Dj na wesele

Twoje wesele Ślub to najpiękniejszy moment w Waszym życiu, jest to ukoronowanie Miłości i waszych wspólnych marzeń. Małżeństwo jest to początek nowej drogi, którą zaczniecie przemierzać razem, jako "My", a nie jako "ja" i "Ty". Doskonale wiemy, jak wiele zmartwień i spraw macie do zrobienia przed tym wyjątkowym dniem. Chcemy by chociaż oprawa muzyczna nie spędzała Wam snu z powiek.

W ramach usługi oferujemy:
  • Nagłośnienie dopasowane do wielkości sali
  • Oświetlenie sceneryjne (tzw. moodlight), które każde pomieszczenie odmieni nie do poznania!
  • Profesjonalne doradztwo przy organizacji wesela
  • Ciężki dym i inne efekty specjalne uświetniające to niezwykłe wydarzenie
  • Wodzireja, który nie skryje się za konsolą, tylko aktywnie wciągnie gości w zabawę
  • Mnóstwo innych atrakcji!
  • Możliwość rozłożenia płatności na prawdziwe raty 0%

Filmy z prowadzonych przez nas wesel

Wesela i poprawiny - 1
Wesela i poprawiny - 2

Aktualne promocje


Wesele z vSound.pl

Grupa vSound.pl zrobi wszystko co w swojej mocy, aby zaszczycić Was pięknym i czystym brzmieniem. Dbamy o jakość dźwięku jako o swoją pasję, coś co pielęgnujemy. Chętnie poznamy Wasze życzenia aby doskonale móc oddać to o czym myślicie. Jest to Wasz dzień i potrzebuje pięknej oprawy. Dysponujemy muzyką, która jest wymarzona dla zakochanych, oraz szybkimi kawałkami do świetnej zabawy. Możemy przeprowadzić różne zabawy dla Pary młodej jak i dla gośći, co napewno uświetni i ubarwi zabawę. Ponadto chętnie udoskonalimy Wasz pierwszy taniec specialnymi efektami świetlnymi czy delikatnym dymem (którzy pomoże wam poczuć się jak w chmurach). Realizujemy indywidualne pomysły.
Dla wymagających:
Zobacz naszą ofertę w serwisie MagiczneWesela.pl! Twoje wesele jak z bajki!

Wodzireje - gwarancja najlepszej zabawy

Nie tylko gramy muzykę. My wciągamy ludzi w wir zabawy
My jako animatorzy zawsze ciepło zachęcimy Młodą Parę i Gości do wspólnych zabaw i konkurencji. Wytłumaczymy jasno zasady i zawsze będziemy służyć pomocą a także zagrzewać do zabawy. Każde z nas ma duży temperament i indywidualny charakter, dzięki czemu dogadamy się ze wszystkimi gośćmi. Świetnie radzimy sobie w niecodziennych sytuacjach i nie pozwalamy żadnej złośliwości losu popsuć najcudowniejszego dnia Państwu Młodym.
Przed imprezą ustalamy z Młodą Parą rodzaje konkurencji które chcemy przeprowadzić, aby wiedzieć że wszystkie nasze pomysły są zaakceptowane. Proponujemy zarówno klasyczne, tradycyjne konkurencje, ale dysponujemy też wachlarzem nowości, które coraz większym przebojem wchodzą na polskie wesela.

Czy DJ na weselu to dobry pomysł?

Nie dobry. Najlepszy!
Dj na wesele To pytanie bardzo często słyszymy, jednak praktyka przekonuje nas, że wesele nie zawsze musi się wiązać tylko z robiącym długie przerwy i posiadającym znacznie bardziej ograniczony repertuar zespołem. Nie bez znaczenia jest też fakt, że DJ ze swoim sprzętem zajmie znacznie mniej miejsca na sali, dzięki czemu pozostawi wiecej przestrzeni do tańca i zabawy.
Posiadamy szeroki repertuar utworów, dlatego zachwycimy każdego niezależnie od wieku. Proponujemy zarówno stonowane stare przeboje, szybkie utwory złotej ery disco lat 70' - 90' a także nowe hity. Nasza kolekcja obejmuje ponad 300 oryginalnych płyt CD z muzyką, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Preferujemy zdecydowanie wykonania oryginalne, które doskonale przypomni sobie każdy. Wszystkie szczegóły dotyczące repertuaru można ustalić zarówno przed imprezą jak i w jej trakcie - na zasadzie "piosenek na życzenie".

Poprawiny

Bo najlepsze wesela trwają niejeden wieczór!
W naszej ofercie znajduje się również obsługa poprawin, na których wprawimy gości w świetny humor, dzieki któremu zapamiętają Waszą ceremonię na długo. Proponujemy zarówno poprawiny spokojne jak i typowo taneczne jeśli Goście wyrażą taką chęć.