Skip to content
FAQ FAQ FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Centralną ideą systemu VSound jest wzmacnianie autentycznego dźwięku samochodu. Zawsze, dźwięk wzmocniony przez Vsound, bazuje na informacjach pobieranych ze sterowania silnika samochodu (np. o wysokości jego obrotów). Dodatkowo, kiedy jest taka możliwość oraz decyzja klienta, instalujemy system, który jest zintegrowany ze specjalnie zaprojektowanym, dedykowanym układem wydechowym samochodu. Dzięki temu, obok innych zalet, dźwięk silnika i dźwięk wzmocnienia wydobywają się blisko siebie a nawet w jednym, tym samym oryginalnym miejscu.

Za marką VSound stoi ponad 20 lat doświadczenia firmy MGmotorsport. Tysiące indywidualnych modyfikacji układów wydechowych zbudowały unikalną wiedzę naszego zespołu o wpływie wprowadzanych zmian na dźwięk pojazdu, optymalnym doborze materiałów oraz efektach, jakich oczekują entuzjaści rasowego brzmienia samochodów.

VSound to system stworzony do współczesnych samochodów klasy premium z silnikami Diesla, benzynowymi oraz do aut elektrycznych i hybrydowych. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie układ wydechowy musi być zmodyfikowany, by osiągnąć rasowe, mocne brzmienie, pasujące do charakteru auta.

VSound to system kompletny i zintegrowany ze specjalnie zaprojektowanym układem wydechowym, dedykowanym do konkretnych modeli samochodów. W zależności od modelu auta i wybranego zakresu modyfikacji, może być indywidualnie konfigurowany. Poprawia nie tylko brzmienie dźwięku, ale także jego walory estetyczne.

W oparciu o preferencje klienta i możliwości samochodu, zespół VSound dobiera optymalną propozycję brzmienia i poziom głośności. Po zaakceptowaniu parametrów, klient dostaje intuicyjny w użytkowaniu system. Po naciśnięciu przycisku można aktywować lub dezaktywować system oraz indywidualnie skonfigurowane efekty dźwiękowe samochodu.

W przeciwieństwie do rozwiązań konkurencji, montaż VSound nie narusza integralności poszycia auta. Dzięki czemu gwarancja producenta ciągle obowiązuje. To zdecydowany wyróżnik systemu i rzeczywista korzyść dla użytkownika.

Konfiguracja systemu może przyjąć prostą lub rozbudowaną formę. Finalny kształt to wynikowa preferencji i wyborów klienta oraz możliwości modyfikacji, jakie oferuje sam pojazd. Możliwości zmian sprowadzają się głównie do stopnia integracji z układem wydechowym samochodu, liczby użytych boosterów, a także sposobu wizualnego wykończenia systemu i układu wydechowego.

Użytkowanie VSound przypomina aktywację sportowego trybu jazdy lub sportowego brzmienia układu wydechowego znanego z samochodów BMW serii M, AUDI RS oraz AMG. System włącza się za pomocą pilota lub bezprzewodowego przycisku, który natychmiast wzmacnia dźwięk pojazdu. W razie potrzeby – np. w podróży lub gdy podjeżdżamy wieczorem pod dom – może być on także wyciszony do pierwotnego poziomu. Po montażu VSound jest całkowicie intuicyjny, a użytkowanie go zgodnie z instrukcją zapewnia długotrwałą satysfakcję z jazdy.

Masz więcej pytań?